Jedno jablko denně dokáže divy

Rate this post
Jablko je zkrátka neobyčejně obyčejné ovoce, jehož pravidelná konzumace nás udrží ve zdravé kondici. Jablka totiž obsahují látky jako flavoidy a polyfenoly, které se podílejí na redukci poškození lidských tkání a buněk. Mimo tyto látky obsahuje ještě draslík, vápník, měď, hořčík, křemík a zinek, které mají také svou nezbytnou funkci pro člověka.

Jak na nespavost a nervozitu?

Trpíte-li nespavostí nebo častou nervozitou, pak byste měli začít pravidelně konzumovat jablko, které vám přírodní cestou od těchto problémů pomůže. Výsledek se sice nedostaví hned, ale s trochou trpělivosti se určitě pozitivního výsledku dočkáte.

Jablko dietu nijak nenaruší!

Díky vysokému obsahu vody (až 85%), nízkému obsahu cukru a malým obsahem kalorií je jablko možné konzumovat i v období diety.

Jablko je doslova lék

Ačkoliv jablko díky své dostupnosti působí jako obyčejné ovoce, které nám nenabídne o nic víc, než to co nám nabídnou ostatní druhy, není to tak úplně pravda! Jablko doslova překypuje svými účinky a dá se považovat za levný přírodní lék na průjem, horečku, kašel, zácpu, nechutenství, akné a záněty.

A jestliže se vám zdá, že do dnešního dne jste zrovna moc energie nepobrali, jablko vám energii hravě dodá.

Nejlepší jsou jablka z vlastní zahrady. Jak na jejich pěstování se dozvíte v magazínu bydlení.

Jablko
Doporučujeme
300x600.png


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů | Zásady cookies