Kalorické tabulky – hubnutí nikdy nebylo jednodušší

Rate this post
Vždy je lepší, když člověk není na hubnutí sám, ale má při sobě někoho, kdo mu se vším pomůže. No jo, ale co když zrovna po boku nikoho nemáte nebo jste jedinou osobou v blízkém okolí, která se rozhodla pro změnu své postavy? Pak přichází na řadu váš chytrý mobilní telefon, který stačí obohatit o aplikaci kalorické tabulky a rázem bude hubnutí jednodušší.

Jednodušší?

Ano, jednodušší. Většina lidí totiž vzdává hubnutí dříve než vůbec začne a to z důvodu, že si nedokáže sestavit správný jídelníček, který by mu s hubnutím pomohl. Vy však mezi tyto lidi patřit nebudete, protože kalorické tabulky vám se vším pomůžou.

Jak kalorické tabulky fungují?

Ze všeho nejdříve je nutné, abyste se zaregistrovali a uvedli několik osobních údajů jako je věk, výška, váha a pohlaví. Na základě těchto informací vám pak bude vypočítán bazální metabolismus, který určuje množství energie, kterou tělo vydá v klidovém stavu.

Ti z vás, kteří se rozhodnou hubnout, pak budou muset zadat ještě jeden údaj, kterým je cílová váha, které chcete dosáhnout. Poté bude denní energetický příjem přepočítán a snížen, abyste mohli začít hubnout.

Zjednodušeně řečeno tedy kalorické tabulky fungují tak, že počítají energetický příjem z konzumovaných potravin a jestliže sportujete, bude vám také odečítán energetický výdej.

Kontrola pitného režimu

I na pitný režim se zde myslelo a v jídelníčku se tak setkáme s doporučeným množstvím vody, které bychom měli za den vypít.

Na magazínu pro ženy najdete další tipy související s hubnutím.

Kalorické tabulky
Doporučujeme
300x600.png


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů | Zásady cookies