Osvěžující nápoj plný vitamínů a minerálů

Máte dnes před sebou dlouhý den, kdy každá minuta pro vás bude hrát důležitou roli? Pak jistě nebudete mít mnoho času na péči o vaše zdraví a zdravý životní styl jednoduše odložíte na jiný den, kdy budete mít dostatek času na chystání jídel bohatých na vitamíny a minerály.

Dobrou zprávou pro vás však může být to, že ne všechno okolo zdravého životního stylu si vyžaduje pečlivou a dlouho trvající přípravu. Chcete-li být zdraví a fit, vždy si můžete najít cestu jak toho dosáhnout a to i ve dnech, které se zdají být časově náročnější.

Věděli jste, že např. salátová okurka a pitná voda dohromady nám pomůžou dostat do těla vitamíny jako jsou A a C nebo pak minerály jako mangan a křemík? Pokud ne, tak nyní to již víte a můžete si být jisti, že příprava tohoto osvěžujícího nápoje se rozhodně vyplatí!

Jak připravit tento osvěžující nápoj?

K přípravě tohoto osvěžujícího nápoje budete potřebovat láhev se širším hrdlem, přes které budete schopni protlačit na kolečka nakrájenou salátovou okurku, kterou následně zalijete pitnou vodou. Jak jednoduché, že ano?

Salátová okurka s vodou nám pomůže dostat toxiny z těla pryč!

Chemické látky v potravinách, znečištěné ovzduší a mnoho jiných faktorů denně vystavuje naše tělo toxinům. Díky salátové okurky a vysokému obsahu vody a vlákniny v ni obsažené, můžeme naše tělo jednoduše detoxikovat.

Snižuje riziko srdečních chorob

Snižte pravděpodobnost srdečního onemocnění tím, že si tento jednoduchý a osvěžující nápoj jednou za čas dopřejete.

Nedopusťte, aby vaše tělo bylo dehydratováno

Ať už samotná pitná voda nebo voda obsažená v salátové okurce vám zajistí přísun vody, který je pro správnou funkčnost těla potřebný.

Osvěžující nápoj pro zdravý životní styl
Doporučujeme
300x600.png


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů

Podmínky