Pitný režim – aplikace, která vás donutí pít pravidelně!

1/5 - (1 vote)
Správné dodržování pitného režimu je pro každého člověka velmi důležité a to bez ohledu na věk. Dodržovat pitný režim se prostě musí a jestli jej dodržovat nebudeme, na našem zdraví se to rychle projeví.

Ano, říká se to lehce a je jasné, že během denního shonu mnohdy člověk zapomene i pít, ale to se od teď může stát jen těm, kteří nejsou vlastníkem chytrého telefonu s aplikací zvanou Pitný režim.

Tato aplikace Vám zkrátka zajistí, aby váš pitný režim byl pravidelný a co nejvíce efektivní. Nejlepší na tom však je, že aplikace je zdarma a po jejím stažení už bude záviset pouze na vás, jestli pravidelný pitný režim budete dodržovat či nikoliv.

První spuštění aplikace Pitný režim

Jakmile máte Pitný režim nainstalován, bude vás čekat jednoduchý průvodce a několik různých nastavení, aby aplikace mohla co nejefektivněji pracovat.

Pitný režim - návod

Dotkni se a pij

Zaznamenejte do aplikace pouhým jedním dotykem množství vody, které jste právě vypili.

Pij pravidelně

Zde si můžete nastavit pravidelné časové intervaly, ve kterých vás bude aplikace Pitný režim upozorňovat, že je ten pravý čas na sklenici vody.

Jejda, to je moc!

Zadali jste omylem větší množství vody, než jste vypili? Nevadí. Snadno tuto chybu můžete opravit pouhým zatřesením telefonu.

Jak na tom jsi?

Rádi byste zjistili jak na tom jste? Jedním tahem prstu posuňte spodní část obrazovky směrem nahoru a zobrazí se vám, jaké množství vody jste již vypili. A pokud vám tato informace nestačí, převraťte telefon na šířku a podívejte se na podrobnější graf.

Dej si první sklenku

Pokud jste se dostali až sem, gratuluji vám! Dostali jste se na konec průvodce a nyní můžete začít se samotným nastavováním různých důležitých parametrů, které vám nezaberou ani minutu.

Co je třeba nastavit?

  • Pohlaví
  • Věk
  • Váhu
  • A informaci jestli u vás počítat i s pohybem nebo ne.

Poté vše uložíte a můžete začít plnohodnotně využívat možnosti, které vám aplikace Pitný režim nabízí.

Pitný režim
Doporučujeme
300x600.png


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů | Zásady cookies