Pomáhej pohybem těm, kteří to potřebují

Rádi byste dnes udělali něco dobrého a pomohli ostatním, jenže na vašem kontě není zrovna peněz na rozdávání? Pak byste měli vědět, že ne vždy jsou potřeba peníze k tomu, abyste mohli ostatním pomoci. Někdy totiž stačí i tak stereotypní věc jako je např. chůze nebo u někoho sportování.

Říkáte si, jak může váš pohyb pomoct ostatním?

Je to jednoduché, vše spočívá v tom, že si stáhnete aplikaci EPP – Pomáhej pohybem, která vám za vaši pohybovou aktivitu bude přičítat určité body, které pak můžete přispět na určitý projekt, který po dosažení patřičných bodů Skupina ČEZ prostřednictvím Nadace ČEZ finančně podpoří.

Sbírat body můžete všude!

Pokud zrovna nemáte telefon, který se vám po dvou hodinách používání vypne, tak můžete pomáhat opravdu všude. Při nakupování v supermarketech, procházkách se svým čtyřnohým miláčkem, večerním běhu, projížďce na kole, ale také i v případě, že chodíte do práce, kde zrovna neprosedíte celý den.

Nejen že pomůžete, ale i získáte

Tím, že si aplikaci EPP – Pomáhej pohybem stáhnete, získáte zároveň plnohodnotný sporttracker, který dokáže zaznamenávat trasu, vzdálenost, spálené kalorie, čas, tempo a mnoho jiných parametrů, na jejichž základu pak můžete pozorovat všechna zlepšení či zhoršení ve sportu, kterému se věnujete.

Video s Pomáhej pohybem

EPP - Pomahej pohybem
Doporučujeme
300x600.png


Služby a produkty zde prezentované nelze objednávat na tomto webu. Kliknutím na příslušné propagační odkazy přejdete do e-shopu prodejce, kde můžete učinit objednávku.
Podmínky užití webu | Ochrana osobních údajů

Podmínky